Object in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine
In een prachtig deel van de Dordogne, en genesteld in dit hooggelegen dorp, ligt deze smaakvol en sympathiek gerestaureerde boerderij, die authentiek maar comfortabel gezellig wonen biedt.
Er zijn twee schuren en andere bijgebouwen, ideaal voor conversatie en/of verdere ontwikkeling (afhankelijk van toestemming). De stenen schuur heeft betonnen vloeren.
Als alternatief, met de voormalige sechoir, 2 opslagruimten, kippenren, varkensstal en land, zou dit de perfecte gelegenheid kunnen zijn voor een klein boerenbedrijf of een woning voor ruiters.
Het huis heeft een grote boerenkeuken, een kamer op de begane grond met toilet. Er is ook een gezellige woonkamer met open haard, 2 slaapkamers en een badkamer. De bovenverdieping heeft extra zolderruimte, met veel potentieel voor meer accommodatie, afhankelijk van toestemming.
Buiten is een heerlijk terras met adembenemend uitzicht over de rest van de tuin, bossen en verder.
In een klein gehucht met een paar andere huizen, ben je maar een klein eindje rijden van verschillende steden met alle voorzieningen die je nodig zou kunnen hebben!
Neem nu contact met ons op voor meer informatie en om je bezoek te regelen.
Prijs inclusief makelaarskosten : 365 700 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 345 000 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 6%
Kenmerken
- Vraagprijs€ 345.000
- Type objectHuis
- Slaapkamers2
- Badkamers1
- ReferentieBVI67627
Locatie
Dit object ligt in Saint-Pompont (24170), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.