Object in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine
A34775NB24 – Ideaal gelegen in een klein gehucht tussen Saint Martial de Nabirat, Daglan en Cénac. Dit oude pand is ideaal voor bijvoorbeeld een gite à la ferme project.
Het pand ligt in een rustig gehucht en kijkt uit over de omliggende weilanden. Het hoofdhuis heeft een grote keuken en woonkamer, en boven 4 grote slaapkamers. Er is een aangebouwde garage en een schuur met eigen tuin en onafhankelijke toegang, ideaal om te verbouwen tot gite.
Aan de achterkant van het huis is een binnenplaats met een gîte met 2 slaapkamers, en een enorme aangrenzende landbouwloods van meer dan 200 m2 op de grond, met 2 verdiepingen. In het weiland staat nog een schuur die momenteel gebruikt wordt als paardenstal.
Kozijnen en structuren in zeer goede staat, gemengd hout en centrale verwarming op olie, op het zuiden gericht, het huis is erg aangenaam. Alles wat nodig is, is een goede opfrisbeurt (decoratie). Ideaal object voor een gezin, en voor het ontwikkelen van gites. Zie meer details:
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques : https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 373.000
- Type objectHuis
- Kamers10
- Badkamers3
- ReferentieUF-A34775NB24
Locatie
Dit object ligt in Saint-Martial-de-Nabirat (24250), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.