Huis verkopen

Natuurstenen huis met 6 slaapkamers in het historische centrum van een prachtig middeleeuws dorp.

€ 315.000
Oppervlakte 185 m²
Perceel 333 m²
Aantal kamers 9 kamers

A26796BWI24 – Charmant dorpshuis met 6 slaapkamers, twee badkamers, een terras met prachtig uitzicht. Een mooie, ruime en uitgeruste betegelde keuken. Een grote woonkamer met parketvloer en grote ramen die een mooie lichtinval bieden en uitkomt op het terras en de tuin die mooi verzorgd is. Twee grote stenen kelders maken het geheel compleet. Op twee minuten lopen van de markthal waar elke zaterdag markt is. Evenals vele voorzieningen.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 315.000
  • Type objectHuis
  • Kamers9
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A26796BWI24

Locatie

Dit object ligt in Pays-de-Belvès (24170), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod