Object met zwembad in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine
Dit smetteloze huis biedt prachtig uitzicht over de wijngaarden van Bergerac en ligt aan een doodlopende weg voor perfecte rust en stilte.
Een zeer gezellig huis met open woon- en eetgedeeltes met dubbele glazen deuren die je leiden naar het prachtige ingegraven zwembad (8 x 4 m), ruime patio en overdekt terras met buitenkeuken – en niet te vergeten de overdekte spa en unieke sauna, buitentoilet en elektrische fietsenberging.
De tuinen zijn gemakkelijk te onderhouden, met een robotmaaier bij de hand om je te helpen, en er is parkeergelegenheid voor meerdere auto’s.
Het huis heeft 3 tweepersoonsslaapkamers, allemaal met ingebouwde bergruimte. De master suite heeft een en-suite badkamer met een bad, dubbele wastafels en een prachtige douche. Er is ook een fitnessruimte, een wasruimte, een apart toilet en een doucheruimte voor gasten. Dit alles op één niveau voor woongemak. Gewoon perfect!
Prijs inclusief makelaarskosten : 795.000 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 750.000 €
Koperscommissie inbegrepen: 6 %
Kenmerken
- Vraagprijs€ 583.000
- Type objectHuis
- Slaapkamers3
- Badkamers2
- ReferentieBVI70476
Faciliteiten
Zwembad
Locatie
Dit object ligt in Monbazillac (24240), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.