Vrijstaand huis met grote kelder, op loopafstand van het dorp, rustige woonwijk
A26936LC24 – In het hart van het nationale park Périgord-Limousin ligt deze mooie lichte woning in het centrum van het dorp met bakker, bar en restaurants en een treinstation op loopafstand. Het gebied is een paradijs voor natuurliefhebbers met wandelingen en recreatiemeren op korte afstand.
Het huis, in steen en pleisterwerk met het belangrijkste woongedeelte op de eerste verdieping, is in een goede staat van onderhoud en beschikt over centrale verwarming op olie en riolering. Een perfecte full-time gezinswoning en ook, een laag onderhoud lock-up en leave.
Het vliegveld van Limoges, dat wordt bediend door de low-cost luchtvaartmaatschappijen, kan binnen 30 minuten worden bereikt.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 109.000
- Type objectHuis
- Kamers4
- Badkamers1
- ReferentieUF-A26936LC24
Locatie
Dit object ligt in La Coquille (24450), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.