Huis verkopen

Object in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine

€ 318.000
Oppervlakte 225 m²
Perceel 579 m²
Aantal kamers 6 kamers

A17785 – Het kadaster van Napoléon uit 1812 laat zien dat het huis ooit veel groter was met een binnenplaats en een pigeonnier die sindsdien zijn verdwenen, maar het interieur van het huis heeft nog steeds grote kamers die duidelijk de sfeer van vroeger uitstralen. Het huis staat aan de rand van een klein marktstadje dat beroemd is om zijn kasteel en ligt op loopafstand van winkels en scholen, evenals directe toegang tot het platteland voor wandelingen en uitzicht op de heuvels en bossen, dus een positie die alle aspecten omvat. De tuin is mooi en van een handzaam formaat met een betegelde zithoek, een overdekte waterput en een zwembad daarachter. Een zeldzame kans om een trouw gerestaureerd en onderhouden familiehuis te verwerven.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 318.000
  • Type objectHuis
  • Kamers6
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A17785

Locatie

Dit object ligt in Excideuil (24160), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod