Huis verkopen

Object in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine

€ 77.000
Oppervlakte 140 m²
Perceel 346 m²

In het hart van het dorp Bussière Badil, vindt u dit charmante stenen huis om te renoveren (onder voorbehoud van de nodige vergunningen).

Het huis heeft alle charme van vroeger behouden, met zijn brede parketvloer, houten trap en smeedijzeren terras. Er is nog werk nodig om optimaal te kunnen profiteren van de lichte woonkamers en het terras met uitzicht op een gemakkelijk te onderhouden tuin met uitzicht op de naburige vijver.

In de buurt vind je een goed plaatselijk restaurant, een bakker en ambachtelijke winkels, want het dorp is de thuisbasis geweest van veel keramisten.

Op slechts 10 minuten afstand ligt het grote dorp Piégut-Pluviers met alle voorzieningen.

Prijs inclusief makelaarskosten: 104 500 €
Prijs exclusief makelaarskosten: 95 000
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 10%

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 77.000
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers3
  • Badkamers1
  • ReferentieBVI77216

Locatie

Dit object ligt in Bussière-Badil (24360), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod