Huis verkopen

Charmant huis met 2 slaapkamers en een mooie, goed onderhouden tuin aan de rand van een klein dorp

€ 297.995
Oppervlakte 145.23 m²
Perceel 3875 m²
Aantal kamers 5 kamers

A31145JJE24 – Dit huis ligt in een mooi dorp, met een kleine bar/restaurant. Het huis zou een heerlijk familiehuis kunnen zijn, maar kan ook gebruikt worden als vakantiehuis. Er zijn twee afgesloten ingangen naar het huis. De tuin is groot genoeg voor een zwembad. Aan de achterkant van het huis is een terras dat uitkijkt over de tuin, en er is een tweede terras aan de voorkant van het huis. Men komt binnen in de grote keuken met een houtkachel, vanuit de keuken is er een grote woon- en eetkamer met hoog plafond, grote ramen en een mezzanine die momenteel gebruikt wordt als derde slaapkamer en kantoorruimte. Er is een hal die leidt naar de doucheruimte met wc, plus een aparte wc, de tweede slaapkamer en een bijkeuken. De hoofdslaapkamer ligt naast de keuken en heeft ramen aan beide kanten van de slaapkamer waardoor het erg licht en luchtig is. De tuin heeft een overdekte parkeerplaats en er is ruimte voor meerdere auto’s. Verschillende ramen zijn voorzien van dubbel glas. Verschillende ramen zijn voorzien van dubbel glas.
Informatie over de risico’s waaraan dit huis is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 297.995
  • Type objectHuis
  • Kamers5
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A31145JJE24

Locatie

Dit object ligt in Bouteilles-Saint-Sébastien (24320), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod