Object in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine
Dit stenen huis ligt in een klein vriendelijk dorp en heeft veel karakter en originele kenmerken.
De keuken en het originele woongedeelte bevinden zich aan de voorkant van het huis, en aan de achterkant is er nog een woongedeelte dat uitkomt op een klein terras, met uitzicht over de velden. Boven zijn er 4 tweepersoonsslaapkamers met originele houten vloeren en een pas gerenoveerde doucheruimte.
Er is een enorme zolderruimte en een grote schuur die gerenoveerd kan worden om extra woonruimte te creëren (afhankelijk van bouwvergunning).
Een basisschool, restaurant en café zijn op loopafstand en Souillac ligt op slechts 15 minuten afstand.
Kenmerken
- Vraagprijs€ 154.350
- Type objectOnbekend
- Slaapkamers4
- Badkamers2
- ReferentieBVI74101
Locatie
Dit object ligt in Borrèze (24590), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.