Object in Deux-Sèvres, Nouvelle-Aquitaine
Gelegen in een aantrekkelijk landschap tussen de steden Partnenay en Bressuire. Goed gevulde visvijver met fantastisch toeristisch potentieel. 3,5ha in totaal (2ha meer met 6 visplaatsen). Water is aangesloten op de camping, maar er is geen elektriciteit. Er is een stacaravan met zonne-energie. Doucheblok en toilet. Er is ook een geprefabriceerd houten chalet op de site, klaar om in elkaar gezet te worden.
Het terrein wordt al enkele jaren gebruikt als “Drive and survive” bestemming. Het huis is gevuld met ongeveer 160 karpers van 20-65 pond. Het diepste gedeelte van het meer is 15ft. Er is ook baars, snoekbaars en snoek en een meerval die laatst meer dan 100 pond woog.
Er is ook een vrijstaand huis met 3 slaapkamers te koop Ref BVI0068231
Kenmerken
- Vraagprijs€ 370.000
- Type objectOnbekend
- ReferentieBVI74806
Locatie
Dit object ligt in Parthenay (79200), in Deux-Sèvres (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.