Huis verkopen

Zeer mooie stenen boerderij aan de oever van de rivier, genesteld in een omgeving van groen en oud

€ 297.940
Oppervlakte 106 m²
Perceel 83047 m²
Aantal kamers 4 kamers

A29985FNM79 – Het kleine huis op de prairie, een oase van rust om tot rust te komen na een dag hard werken of te genieten van een rustig, welverdiend pensioen. Op 9 km van Argentonnay, 8 km van Nueil les Aubiers, 13 km van Bressuire. Je vindt hier alles wat je nodig hebt, zoals artsen, apotheek, tandarts, scholen en hogescholen, restaurants, bars, supermarkt en een breed scala aan clubs en verenigingen. Een panoramische keuken en een woonkamer met een open haard en een houtkachel, evenals een douche met toilet op de begane grond, een trap naar twee slaapkamers en een badkamer met toilet op de eerste verdieping.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 297.940
  • Type objectHuis
  • Kamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A29985FNM79

Locatie

Dit object ligt in Bressuire (79300), in Deux-Sèvres (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod