Mooi 2/3-slaapkamerhuis met mooie tuin, waterput, werkplaats en pizzaoven
A31036DAC23 – Een heerlijk huis op een rustige locatie. Het heeft twee ontvangstruimten, een met een 9Kw houtkachel en de andere met een multifuel brander. Het heeft ook centrale verwarming op olie en dubbele beglazing. Het heeft een mooie inbouwkeuken. Boven zijn er drie slaapkamers.
Buiten is er een volgroeide tuin met een waterput en een pizzaoven.
Aan de achterkant van het huis is een buitenbar, een terras, een werkplaats en een kelder.
Het ligt op loopafstand van St Dizier Masbaraud met een winkel, bakker, kapper en bar.
Meer faciliteiten zijn beschikbaar in het middeleeuwse marktstadje Bourganeuf (10 minuten rijden) met supermarkten, bars en restaurants.
Informatie over risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 108.500
- Type objectHuis
- Kamers5
- Badkamers1
- ReferentieUF-A31036DAC23
Locatie
Dit object ligt in Saint-Dizier-Masbaraud (23400), in Creuse (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.