Huis verkopen

Dit huis ligt in een rustig dorp met een winkel/bar/café en een meer in de buurt.

€ 109.000
Oppervlakte 120 m²
Perceel 596 m²
Aantal kamers 8 kamers

A30809DLO23 – Dit goed gepresenteerde huisje met drie slaapkamers ligt in een charmant dorpje, op loopafstand van een leuke winkel/bar/café en een schilderachtig meer waar u kunt zwemmen, kanoën en vissen. Tal van prachtige wandel- en fietsroutes zijn direct toegankelijk. Het dichtstbijzijnde vliegveld, Limoges, ligt op minder dan een uur rijden.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 109.000
  • Type objectHuis
  • Kamers8
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A30809DLO23

Locatie

Dit object ligt in Châtelus-le-Marcheix (23430), in Creuse (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod