Betoverend gerenoveerd vakantiehuis met 4 slaapkamers, genesteld in een klein gehuchtje in de Creuse.
A27665DLO23 – Show casing dit mooie betoverende 4 slaapkamer cottage, met een omheinde aparte tuin met uitzicht over de weg van het huisje met een gebouw voor tuinmeubelen enz. Aparte boomgaard om de hoek van het huisje. Alles gelegen in een klein gehuchtje op het platteland van de Creuse.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 96.800
- Type objectHuis
- Kamers6
- Badkamers1
- ReferentieUF-A27665DLO23
Locatie
Dit object ligt in Aulon (23210), in Creuse (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.