Prachtig landgoed met twee huizen, zwembad en 9000m² aangelegd park
A32112SR16 – Ontdek dit prachtige landgoed. Een ware oase van rust, met twee onafhankelijke woningen genesteld in een prachtig aangelegd park van bijna 9000m². Met een overdekt zwembad en twee aparte ingangen biedt deze woning een uitzonderlijke leefomgeving.
De hoofdwoning, volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen, combineert charme en modern comfort. De ruime keuken met een centraal eiland is perfect om te koken en te entertainen. Het huis heeft 5 slaapkamers, waarvan een op de begane grond, en drie open haarden die een warme en uitnodigende sfeer creëren.
Het weelderige park, met een verhoogd terras, nodigt uit tot ontspanning. Een centrale binnenplaats met een fontein, omringd door arcades, versterkt de charme van het pand. Een extra gebouw biedt een groot potentieel voor uitbreiding of renovatie.
Het tweede huis heeft 2 slaapkamers en een eigen binnenplaats. Met zijn onafhankelijke ingang is het ideaal voor het ontvangen van gasten of het genereren van huurinkomsten.
Neem contact met ons op!
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 636.000
- Type objectHuis
- Kamers12
- Badkamers3
- ReferentieUF-A32112SR16
Locatie
Dit object ligt in Vieux-Ruffec (16350), in Charente (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.