Mooi huis met 3 slaapkamers, zwembad, garage, bijgebouwen en omheinde tuin.
A24707VC16 – Gelegen in een gehucht in “Val d’Auge”, staat dit zeer mooie Charentaise stenen huis met tuin, zwembad en bijgebouwen te koop. Het ligt op korte afstand van steden, spoorwegen en tussen een aantal vliegvelden, waardoor je kunt kiezen uit verschillende reismogelijkheden. De schuur is groot genoeg voor een camper en er is ook nog een garage.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 204.120
- Type objectHuis
- Kamers8
- Badkamers2
- ReferentieUF-A24707VC16
Locatie
Dit object ligt in Val-d'Auge (16170), in Charente (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.