Twee gerenoveerde stenen huizen met een prachtig zwembad en een prachtig uitzicht op het platteland
A34260AMS16 – Gelegen aan de rand van een rustig gehucht, op slechts 15 minuten van het historische stadje La Rochefoucauld met zijn winkels en drukke nachtleven, 37 km van Angouleme en de belangrijkste lijnverbindingen, TGV en hogesnelheidstreinen naar zowel Parijs en Bordeaux. Dit sympathiek gerenoveerde pand biedt 5 slaapkamers, 3 badkamers, 2 keukens, 2 woonkamers, een verwarmd ingegraven zwembad van 10 x 5 en een zonneterras en een ruim ‘Maison d’amis’ voor familieleden of bezoekers. Het ligt in zijn eigen prachtige privétuinen van meer dan 3 hectare, inclusief een klein privémeer om te vissen, en deze mooie boerderij heeft zijn oorspronkelijke charme en kenmerken behouden. Betreed dit huis via de beveiligde poorten en de privéoprijlaan met kersenbomen, die uitkomt op de binnenplaats met grind en parkeergelegenheid voor meerdere voertuigen. Bijgebouwen zijn onder andere een grote stenen schuur, een garage en een werkplaats, genesteld op het platteland met uitzichten om voor te sterven, dit huis mag je niet missen!
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 425.000
- Type objectHuis
- Kamers10
- Badkamers3
- ReferentieUF-A34260AMS16
Locatie
Dit object ligt in Rouzède (16220), in Charente (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.