Huis verkopen

Prachtig gerenoveerde 15e-eeuwse molen met twee gites, in een adembenemende, privé-omgeving langs de rivier

€ 1.495.000
Oppervlakte 535 m²
Perceel 49337 m²
Aantal kamers 22 kamers

A31919HUM16 – Genesteld op bijna 5 hectare in een prachtige, privéomgeving aan een rivier ligt dit charmante landgoed, op slechts 30 minuten van Angoulême. Het pand bestaat uit drie afzonderlijke en prachtig gepresenteerde huizen, waarvan de belangrijkste een prachtige watermolen is met zijn originele wiel dat elektriciteit opwekt voor het pand en er zijn twee gerenoveerde gites van hoge kwaliteit.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 1.495.000
  • Type objectHuis
  • Kamers22
  • Badkamers7
  • ReferentieUF-A31919HUM16

Locatie

Dit object ligt in Chenon (16460), in Charente (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod