Object in Charente, Nouvelle-Aquitaine
A34369ELM16 – Ideaal gelegen in het hart van het charmante dorpje Bourg-Charente aan de oever van de rivier de Charente en op slechts 5 km van Jarnac, biedt dit object je verschillende mogelijkheden.
Op dit moment worden er 2 onafhankelijke huizen verhuurd tijdens het zomerseizoen, maar je hebt de mogelijkheid om deze 2 huizen weer aan elkaar te koppelen volgens jouw project en zo een groot familiehuis te creëren.
De 2 huizen worden samen en gemeubileerd verkocht.
Het hoofdhuis van 117m² bestaat uit een keuken/eetkamer, een woonkamer, 3 slaapkamers waarvan één ensuite, 1 doucheruimte, een wasruimte en een garage.
Het tweede huis van 73m² bestaat uit een keuken/eetkamer, een woonkamer, 2 slaapkamers, een badkamer en een garage.
De stenen muren, balkenplafond en houten vloer bieden je een warme en gezellige sfeer.
Een mooie tuin van 700m2 met een waterput, ligt op 100 meter van het huis, aan de rivier tegenover de aanlegsteiger.
15 minuten van Cognac, 30 minuten van Angoulême en 40 minuten van Saintes.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 424.000
- Type objectHuis
- Kamers7
- Badkamers3
- ReferentieUF-A34369ELM16
Locatie
Dit object ligt in Bourg-Charente (16200), in Charente (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.