Huis verkopen

5 minuten van Angoulême, groot familiehuis uit 1963 uitgebreid in 2003, met een tuin en garage

€ 500.000
Oppervlakte 292 m²
Perceel 1132 m²
Aantal kamers 10 kamers

A21827CAC16 – In Isle d’Espagnac, ligt dit huis uit 1963, vergroot en gerenoveerd in 2003 met kwaliteitsmaterialen, dicht bij alle voorzieningen (TGV-station op minder dan 5 minuten afstand). De mooie woonkamers, de 6 slaapkamers, de 4 badkamers maken het een perfecte verblijfplaats voor een groot gezin, maar het kan ook worden beschouwd als een hoofdhuis met verhuurgedeelte, kantoor voor vrije beroepen, gedeelde intergenerationele huisvesting.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 500.000
  • Type objectHuis
  • Kamers10
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A21827CAC16

Locatie

Dit object ligt in Angoulême (16000), in Charente (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod