Huis verkopen

Modern dorpshuis met 3 slaapkamers, een balkon en een grote tuin. Op loopafstand van winkels en restaurants

€ 172.800
Oppervlakte 101 m²
Perceel 770 m²
Aantal kamers 4 kamers

A12942 – Dit grote huis is zorgvuldig gerenoveerd met gebruik van kwaliteitsmaterialen, waaronder massief eiken vloeren, massief houten ramen met dubbele beglazing en een Lapeyre-keuken en -badkamer. Het heeft riolering en is klaar om direct te betrekken.
Er is een grote tuin aan de achterkant om te ontspannen of te entertainen en een balkon aan de voorkant van het huis waar je ’s ochtends van je koffie of ’s avonds van een aperitief kunt genieten in de zon terwijl de wereld aan je voorbij gaat.
Geweldige verbindingen naar het vliegveld, het spoor en de weg naar de snelweg A10, slechts 20 minuten naar Surgères en het TGV-station (2 uur naar Parijs), 45 minuten van La Rochelle en het vliegveld en minder dan twee uur naar Bordeaux.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 172.800
  • Type objectHuis
  • Kamers4
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A12942

Locatie

Dit object ligt in Saint-Jean-d'Angély (17400), in Charente-Maritime (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod