Huis verkopen

Le plan-de-la-tour rustig gelegen woning met zwembad

€ 1.100.000
Oppervlakte 190.0 m²
Perceel 2760.0 m²

Mooie gelijkvloerse woning, op 2760m² grond, in een rustige omgeving met een prachtig open uitzicht op het platteland, op 5 minuten rijden van het dorp Plan de la Tour bestaande uit: inkomhal, grote woonkamer met zijn open ingerichte keuken, 3 slaapkamers, een douchekamer, grote slaapkamer met zijn badkamer en dressing. Wasruimte, slaapkamer met doucheruimte. Patio met fontein, mooi verwarmd terras, een verwarmd en vrij zwembad, jacuzzi voor 6 personen, poolhouse. Een grote onbewerkte kelder. Dubbele carport.

Neem contact met ons op voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 1.100.000
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers5
  • Badkamers1
  • Referentie1933167

Locatie

Dit object ligt in Le Plan-de-la-Tour (83120), in Var (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Contact opnemen

Living on the Côte d'Azur


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod