Le plan-de-la-tour mooie villa met panoramisch uitzicht
Mooi recent huis (2013) op ongeveer 2700m² omheind terrein met garage en zwembad met bijhorend poolhouse (zomerkeuken, slaapkamer, douchekamer + wc) bestaande uit een inkomhal, woonkamer met open haard, eetkamer met uitzicht op ingerichte Amerikaanse keuken, toegang tot de garage, slaapkamer met badkamer, boven twee slaapkamers met 2 badkamers. Mooie voorzieningen en een panoramisch uitzicht over de heuvels. Vlakbij het dorp plan de la tour.
Neem contact met ons op voor een bezichtiging en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!
Kenmerken
- Vraagprijs€ 1.290.000
- Type objectHuis
- Slaapkamers4
- Badkamers1
- Referentie1929740
Locatie
Dit object ligt in Le Plan-de-la-Tour (83120), in Var (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.