Huis verkopen

Object met zwembad in Var, Provence-Alpes-Côte d'Azur

€ 1.300.000
Oppervlakte 192 m²
Perceel 265 m²
Aantal kamers 9 kamers

In het hart van het dorp Bargemon, zeer mooie villa van 192m² met een fantastisch uitzicht (totale oppervlakte 265m² met bijgebouwen) die u het echte Provençaalse goede leven biedt in een aangelegde tuin van 3147m² met oude olijf- en fruitbomen en een mooi zout verwarmd zwembad.

Gebouwd in 1970 en onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen, biedt deze charmante villa u op de bovenverdieping: inkomhal, toilet, mooie ouderslaapkamer met badkamer en privéterras, een gastenslaapkamer met badkamer. w

Op tuinniveau: 3 andere slaapkamers met hun eigen badkamer, een wasruimte, dubbele garage, kelder, stookruimte en aangenaam overdekt terras.

Mooi ingericht poolhouse, meerdere terrassen en 3 stenen schuren. Aanwezigheid van een belangrijke natuurlijke bron met een waterreservoir van 30.000 liter. Aangesloten op riolering. Parkeerplaatsen.

Op slechts 2 minuten lopen van het dorp, grote luxe woning met een UNIEK uitzicht!

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 1.300.000
  • Type objectHuis
  • Kamers9
  • Slaapkamers5
  • Referentie84192858

Faciliteiten

  Zwembad

Locatie

Dit object ligt in Bargemon (83830), in Var (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Contact opnemen

Wretman Estate


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod