Huis verkopen

Panoramisch uitzicht op zee - GOLF-JUAN

€ 2.650.000
Oppervlakte 300 m²

Ons agentschap stelt te koop op de hoogten van Golfe Juan deze uitzonderlijke villa van 300m² met een prachtig panoramisch uitzicht op zee. Gebouwd op 2 niveaus, deze villa geniet van een uitzonderlijke helderheid, samengesteld op bovenste niveau van een entree, een groot verblijf en een eetkamer die geven op een terras met een prachtig uitzicht op zee, een grote keuken Uitgerust ook geven op een terras en eetkamer. Op het lagere niveau, een grote slaapkamer en suite met een eigen kleedkamer en 3 andere slaapkamers in suites met uitzicht op een ruim terras. Alle kamers zijn uitgerust met bad / douche. Onafhankelijke studio, garage, parkeerplaats, terrein van 2 000m2 ongeveer met zwembad.

Neem contact met ons op voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 2.650.000
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers4
  • Referentie3145127

Locatie

Dit object ligt in Vallauris (06220), in Alpes-Maritimes (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Contact opnemen

Living on the Côte d'Azur


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod