Huis verkopen

Golfe Juan - Nieuwbouw, appartementen met 3 slaapkamers.

€ 691.000
Oppervlakte 81 m²
Perceel 79 m²
Aantal kamers 4 kamers

A19859DCA06 – Golfe-Juan, ideaal gelegen tussen Antibes en Cannes, inspireert tot een rustige en eenvoudige levensstijl met goede verbindingen met het openbaar vervoer naar de luchthaven van Nice, Antibes, Cannes en Nice in de buurt. Deze badplaats, met zijn historische haven en zijn rode en okergele gevels, is een icoon van de Franse Rivièra.
Het project integreert 147 wooneenheden in een natuurlijk park zonder parkeerplaatsen, waardoor de voetgangers centraal blijven staan.
De juiste architectonische oplossingen werden gemakkelijk gevonden om de levenskwaliteit en de leefruimtes binnen en buiten te verbeteren. Het gebruik van edele materialen voor de gevels, zoals steen voor de lagere delen, glas en gelakt aluminium voor de balustrades, en hydraulische coatings garanderen een duurzame uitstraling.
Tot slot zijn er zeer royale buitenruimtes ontworpen in de vorm van terrassen en balkons, evenals privétuinen.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 691.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A19859DCA06

Locatie

Dit object ligt in Vallauris (06220), in Alpes-Maritimes (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod