LA COLLE SUR LOUP - VILLA - 6 PIÈCES
Prachtige vrijstaande Provençaalse villa met 7 kamers en zwembad in de wijk Montfort in La Colle-sur-Loup
in absolute rust en stilte met prachtig open uitzicht, dit huis is gebouwd in 1993 en biedt 188 m² woonruimte op 2 niveaus
met 155 m² kelderruimte op 880 m² grond
Begane grond: een prachtige, zeer lichte 54 m² woonkamer met 5 m plafondhoogte, zithoek met open haard
mooie ingerichte keuken, 1 apart toilet, 1 ouderslaapkamer met badkamer en 1 studeerkamer met doucheruimte, die kan worden omgebouwd tot een kleine onafhankelijke studio.
onafhankelijke studio,
Eerste verdieping: Een mezzanine die leidt naar 3 slaapkamers, waarvan 2 met en-suite badkamer met douche.
Buiten: Een mooi overdekt terras op het westen kijkt uit over het zwembad, met een eigen barbecueplaats.
In de kelder, met toegang van buiten en binnen via een trap, is er een zeer grote ruimte van 155 m² voor het parkeren van meerdere voertuigen
bijkeuken, wasruimte, berging, doe-het-zelfruimte en opslagruimte, met tal van mogelijkheden voor verbouwing … biljartkamer
home cinema etc
Mogelijkheid tot parkeren van meerdere voertuigen voor het huis
Winkels, scholen en diensten in de buurt
Een echte favoriet, onmiddellijk bezoeken!
Vertaald met DeepL.com (gratis versie)
Neem contact met ons op voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve eigendommen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!
Kenmerken
- Vraagprijs€ 893.000
- Type objectHuis
- Slaapkamers5
- Referentie3178817
Locatie
Dit object ligt in La Colle-sur-Loup (06480), in Alpes-Maritimes (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.