Huis verkopen

Beausoleil - Nieuwbouw. Enkele minuten lopen naar Monaco. Hoge verdieping 1 slaapkamer appartement, terras

€ 575.000
Oppervlakte 45.31 m²
Perceel 6 m²
Aantal kamers 2 kamers

A30053OVI06 – Beausoleil: Bij de oprichting in 1904 was er enige aarzeling over de naam van de stad Monte-Carlo Supérieur, Beauséjour of Mont-Fleuri, maar uiteindelijk maakte het zonnige karakter Beausoleil de voor de hand liggende keuze voor de naam. Gelegen tussen Nice en de Italiaanse grens, in het meest chique deel van de Côte d’Azur, belichaamt Beausoleil de voortreffelijkheid van een begeerde levensstijl aan de poorten van Monaco.
Gelegen op de 3e verdieping, bestaat het uit: een entree, een woonkamer met open keuken die uitkomt op het terras, 1 slaapkamer, een badkamer, toiletten.
Beide kamers komen uit op het terras. Airconditioning.
Het beschikt ook over een ondergrondse parkeerplaats.
Hedendaagse en luxe voorzieningen.
Het project is ontwikkeld door een Franse ontwikkelaar met internationale faam.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 575.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers2
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A30053OVI06

Locatie

Dit object ligt in Beausoleil (06240), in Alpes-Maritimes (regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod