Huis verkopen

Kwaliteitsnieuwbouw appartement met 1 slaapkamer + stapelbed, 4 slaapplaatsen, te koop in het prachtige Pralognan

€ 269.000
Oppervlakte 42.5 m²
Aantal kamers 2 kamers

A19441SM73 – Dit 4-persoons appartement op de eerste verdieping maakt deel uit van een klein nieuwbouwproject van hoge kwaliteit in het fantastische bergresort Pralognan La Vanoise.
Het appartement bestaat uit een entreehal, die leidt naar de open leefruimte (keuken, eet- en zitgedeelte). Vanuit de woonkamer leidt een gang naar een showroom, een apart toilet, een stapelruimte en een tweepersoonsslaapkamer.
Het appartement ligt op zeer korte loopafstand van de skiliften, winkels en restaurants in het centrum van het dorp.
Het appartement is klaar voor oplevering in de winter van 2024 en je krijgt, waar mogelijk, de keuze uit verschillende interieurmaterialen en afwerkingen om je eigen appartement te personaliseren.
Pralognan is een fantastische locatie in de bergen, in de winter om te skiën, langlaufen en in de zomer om te wandelen, zwemmen, klimmen en te genieten van het lokale eten in de vele restaurants.
Privé parkeerplaats ook beschikbaar
Mogelijkheid tot 20% BTW-teruggave en gereduceerde notariskosten
Neem contact op voor meer informatie over dit appartement en project
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 269.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers2
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A19441SM73

Locatie

Dit object ligt in Pralognan-la-Vanoise (73710), in Savoie (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod