Huis verkopen

Beheerd appartement met 3 slaapkamers te koop in Les Menuires: geweldige toegang tot de ski's & gegarandeerde huurinkomsten

€ 435.000
Oppervlakte 64 m²
Perceel 4 m²
Aantal kamers 4 kamers

A24908SPA73 – Geweldige locatie voor dit ski-in/ski-out beheerde appartement in het centrum van het Les Menuires resort. Met 3 slaapkamers en 2 badkamers, plus een geweldig balkon, en niet te vergeten toegang tot het zwembad en de spafaciliteiten van de residentie, biedt deze woning zowel goede gebruiksvoorwaarden als sterke huuropbrengsten.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 435.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A24908SPA73

Locatie

Dit object ligt in Les Belleville (73440), in Savoie (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod