Hoogwaardig appartement met 2 slaapkamers in Montchavin, La Plagne. Voor 6 personen. Prive parkeerplaats . Pot te huur
A33927MAA73 – BELANGRIJKSTE PUNTEN.
Dit is Appartement 3 “Les Arolles”, een appartement met 2 slaapkamers op de eerste verdieping in dit volledig gerenoveerde project van het oude Hotel Bellecote in het hart van het dorp. Er zijn in totaal 10 appartementen in dit kleinschalige project, allemaal met topkwaliteit interieur en inrichting. Deze woning is geschikt voor maximaal 6 personen en is nu beschikbaar.
Dit appartement is nu beschikbaar op basis van een klassiek koopcontract – geen leaseback – dus er zijn geen beperkingen voor persoonlijk gebruik. Mocht je een huurinkomen willen verdienen, dan staat het management voor je klaar om alles te regelen, zodat je mogelijk de TVA die je bij aankoop hebt betaald, kunt terugvorderen.
Montchavin is een heel mooi dorp dat in verbinding staat met het hooggelegen La Plagne, Les Arcs, Paradiski met meer dan 70% van de pistes boven de 2000m. Het dorp heeft een paar bars, een aantal uitstekende restaurants en is de thuisbasis van zowel ESF en Evolution 2 skischolen.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 652.800
- Type objectAppartement
- Kamers3
- Badkamers1
- ReferentieUF-A33927MAA73
Locatie
Dit object ligt in La Plagne Tarentaise (73210), in Savoie (regio Auvergne-Rhône-Alpes).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.