Huis verkopen

Een mooi gerenoveerd appartement met 2 slaapkamers, privéparkeerplaats, terras en tuin. Montalbert , La Pla

€ 435.000
Oppervlakte 94 m²
Perceel 200 m²
Aantal kamers 3 kamers

A25192DC73 – Wat een prachtig en uniek appartement te koop in het skidorp Montalbert, La Plagne, Paradiski.
Dit appartement met 2 slaapkamers is een prachtige renovatie op de begane grond en biedt officieel 94,2m2 bewoonbare ruimte. Ernaast is een “bijgebouw” van 35m2 dat uitstekende opslagruimte biedt, maar kan worden doorgebroken om extra accommodatie te creëren.
De open woon-, eet- en keukenruimte is meer dan 50m2 en het gewelfde plafond geeft deze ruimte echte charme.
De grote bonus: dit huis heeft een terras en een grote tuin aan de voorkant met uitzicht op het noordoosten over de vallei PLUS ruimte om 2 of 3 auto’s te parkeren; dit maakt het ook een geweldig huis om in de zomer te gebruiken.
Montalbert (1350m) is een mooi dorp met een snelle telecabineverbinding naar het hooggelegen La Plagne, Paradiski.
Het huis kan gemeubileerd, uitgerust en gebruiksklaar worden verkocht – je hoeft er alleen maar in te trekken en te genieten.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 435.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers3
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A25192DC73

Locatie

Dit object ligt in La Plagne Tarentaise (73210), in Savoie (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod