Huis verkopen

Luxe , 3 slaapkamer leaseback appartement te koop in Montchavin, La Plagne, Paradiski.

€ 924.000
Oppervlakte 93 m²
Aantal kamers 4 kamers

A23307MAA73 – Let op: Dit is een leaseback-object met persoonlijk gebruik tussen 0 en 6 weken. Door de leaseback-regeling kunt u de Franse btw op de aankoop besparen, waardoor de prijs daalt naar 770.000 euro.
Dit is Appartement 8 , “Entre Le Lac” een 2e verdieping, 3 slaapkamer appartement voor 8 personen te koop in dit volledig gerenoveerde project van het oude Hotel Bellecote in het hart van het dorp. Er zijn in totaal 10 appartementen in dit kleinschalige project, allemaal met topkwaliteit interieur en inrichting. Dit specifieke pand is geschikt voor maximaal 8 personen en is nu beschikbaar en klaar voor het volgende skiseizoen. Contracten staan persoonlijk gebruik tot 6 weken toe. Vraag voor meer informatie. Montchavin is een zeer mooi dorp dat aansluit op alle hooggelegen gebieden van La Plagne, Les Arcs, Paradiski met meer dan 70% van de pistes boven de 2.000m.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 924.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A23307MAA73

Locatie

Dit object ligt in La Plagne Tarentaise (73210), in Savoie (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod