Huis verkopen

Dorpshuis met drie slaapkamers, keuken, badkamer, woonkamer, zolder, binnenplaats en schuren.

€ 250.000
Oppervlakte 135 m²
Aantal kamers 10 kamers

A32222CAT43 – Fantastische kans om een huis met geschiedenis te bezitten. Dit pand met drie slaapkamers is klaar om te worden verbouwd tot een prachtig familiehuis of om te worden gebruikt als bed & breakfast. De binnenplaats en bijgebouwen moeten worden verbouwd en gerestaureerd, maar het potentieel voor het pand is fantastisch.
De drie slaapkamers, grote woonkamer (35m²) badkamer en kantoor (14m²) bevinden zich allemaal op de begane grond. De zolderruimte is voorbereid (isolatie, elektriciteit) en klaar om extra bewoonbare ruimte, slaapkamers en doucheruimte te creëren, bereikbaar via een stenen trap.
Vanuit de keuken leidt een rustig terras met overhangende wijnranken naar de binnenplaats, die ook toegankelijk is via een grote set deuren. De geplaveide binnenplaats leidt naar verschillende schuren, overdekte parkeerplaats, grot en werkruimtes.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 250.000
  • Type objectHuis
  • Kamers10
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A32222CAT43

Locatie

Dit object ligt in Lamothe (43100), in Haute-Loire (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod