Voormalige winkel met twee appartementen met twee slaapkamers. Ook een grote zolder en een kelder.
A04192 – De winkel is toegankelijk vanaf de hoofdstraat en is 53,6 m², inclusief opslagruimte, ook met toegang tot de achtertuin (23,3 m²).
Er is een aparte ingang, via een oude deur die leidt naar de appartementen op de eerste en tweede verdieping, evenals een kelder (35 m²).
Het appartement op de eerste verdieping heeft twee slaapkamers (8,3 & 12,6 m²), met uitzicht over de stad. Open keuken en woonkamer, met open haard (29,7 m²). Badkamer en aparte toilet.
Het appartement op de tweede verdieping heeft een vergelijkbare indeling, met twee slaapkamers (9 & 13 m²), open woonkamer en keuken (26,9 m²), badkamer en toilet. De trap leidt naar de zolder, die gemakkelijk kan worden verbouwd tot een derde appartement. De appartementen hebben allemaal dubbele beglazing.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 84.600
- Type objectOnbekend
- Kamers11
- Badkamers2
- ReferentieUF-A04192
Locatie
Dit object ligt in Condat (15190), in Cantal (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.