Huis verkopen

Huis in de Allier, Auvergne-Rhône-Alpes

€ 69.000
Oppervlakte 90 m²
Perceel 36 m²
Aantal kamers 2 kamers

Te koop, leuke woning met winkelruimte midden in gezellig dorp in de Allier, Auvergne. Op de begane grond bevindt zich een ruimte die nu als brocante-winkel wordt gebruikt. Daar is ook een toilet aanwezig.
Via de originele trap naar de eerste etage komt u in de woonkamer met open keuken. Deze kamer heeft openslaande deuren naar een frans balcon. De trap gaat verder naar de volgende etage met een kleine overloop, een badkamer met toilet, bidet en inloopdouche en een slaapkamer met genoeg ruimte voor een tweepersoons bed .
Weer een etage hoger komt u op de zolder die ook als slaapmaker ingericht zou kunnen worden en nu dienst doet als opslagruimte.

De woning is recentelijk intern gerenoveerd waarbij de elektriciteit, de water aan- en afvoer, badkamer, keuken en de afwerking is aangepakt. De verwarming gebeurt met een houtkachel en elektrisch. De woning is aangesloten op het riool.

De brocante bevindt zich in een levendig dorp met veel passanten en alle dagelijkse benodigdheden in de buurt. Er is een gezond verenigingsleven in het dorp.

Het geheel bestaat uit vier etages van ongeveer 30m2 op een perceel van 36m2. Onder de woning bevindt zich nog een kelder.

Op ± 820 km van Utrecht, ±25 km van Montluçon, ±360 van Parijs, ±150km van Limoges. Neem contact met ons op voor meer informatie en foto’s.

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 69.000
  • Type objectHuis
  • Kamers2
  • ReferentieV7230

Locatie

Dit object ligt in Marcillat-en-Combraille (03420), in Allier (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Contact opnemen

Inter-France


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod