Gerenoveerde stenen boerderij 168m², grote schuur en bijgebouwen, land van 1543m²
A27923ABR03 – Gelegen in het hart van het platteland, biedt deze betoverende volledig gerenoveerde stenen boerderij een ruime woonomgeving voorzien van moderne voorzieningen. Op dit moment heeft het twee gezellige woonkamers, een goed ingerichte keuken, een eetkamer, twee ruime slaapkamers, twee badkamers, een bijkeuken en een kantoor verdeeld over drie verdiepingen. Grenzend aan de boerderij is een grote schuur, en buiten, een zorgvuldig onderhouden tuin.
Op slechts 7 km van het stadje St Eloy les Mines, waar alle voorzieningen te vinden zijn naast een pittoresk zwemmeer en een bruisende zaterdagmarkt. Omringd door schilderachtige dorpjes en historische steden, heeft dit pand een ideale locatie voor toerisme, met mogelijkheden om te wandelen, mountainbiken, kanoën/kajakken, watersporten en fotografie.
Op 23 km afstand biedt de middeleeuwse stad Montluçon een overvloed aan activiteiten, waaronder winkelen, dineren, een zwembad, bowlen en nog veel meer, zodat er voor iedereen wel iets te beleven valt
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 286.200
- Type objectHuis
- Kamers6
- Badkamers2
- ReferentieUF-A27923ABR03
Locatie
Dit object ligt in La Celle (03600), in Allier (regio Auvergne-Rhône-Alpes).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.