6 slaapkamer Manoir van 470m2 met 1,8 hectare park en privévijver 40 minuten van de kust (47km)
A27206BLE62 – 6 slaapkamers, 4 badkamers met een zolder die verbouwd kan worden. Er is een open haard in de lichte woonkamer, een uitnodigende entree, gezellige eetkamer met een bedieningsraam vanuit de keuken, en een algehele gastvrije omgeving waar ik persoonlijk vele uren van heb genoten!
Het grote bijgebouw kan worden verbouwd tot gite of worden gebruikt als kantoorruimte met vergaderruimte.
Samen met de vijver ligt het pand ook aan de rivier de Pinchon.
Het park is goed onderhouden met fruitbomen en een grote moestuin.
Slechts 10 minuten van winkels en trein, een korte rit naar de kust, een uur van Calais (83km) en 2 uur van Brussel (201km) 3 van Parijs (214km).
Een ware schoonheid die men alleen ten volle kan waarderen tijdens een rondleiding.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 700.000
- Type objectHuis
- Kamers47
- Badkamers5
- ReferentieUF-A27206BLE62
Locatie
Dit object ligt in Rollancourt (62770), in Nauw van Calais (regio Hauts-de-France).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.