Huis verkopen

Ajaccio | Corsica : Nieuwbouw appartement met 2 slaapkamers op de begane grond - Licht met terras en parkeerplaats x2

€ 314.900
Oppervlakte 71.84 m²
Perceel 20 m²
Aantal kamers 3 kamers

A25827TP20 – Op de heuvels van Ajaccio heeft dit nieuwbouwprogramma alle gewenste kenmerken van een vakantie- of gezinswoning.
Gelegen in een woonwijk met voorzieningen in de buurt en een vliegveld op korte rijafstand, telt dit nieuwbouwprogramma slechts 14 appartementen.

Geniet het hele jaar door van de levendige cultuurstad Ajaccio en het warme mediterrane klimaat.

Appartement van 71 m² met 2 slaapkamers biedt royale volumes, een lichte keuken en woonkamer die uitkomen op een terras met uitzicht op zee, 2 slaapkamers en 1 badkamer met douche.

Terrassen (19m²) en 2 privé parkeerplaatsen maken deze woning compleet.

Oplevering: 3e kwartaal 2025

Fijne zandstranden, restaurants, winkels, scholen liggen voor de deur, op slechts 7 km van de luchthaven van Ajaccio.

We bieden ook geldtransfers indien nodig.

Lokale kennis waarop je kunt vertrouwen!
LEGGETT Internationale Makelaardij – Corsica

Informatie over de risico’s waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 314.900
  • Type objectAppartement
  • Kamers3
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A25827TP20

Locatie

Dit object ligt in Ajaccio (20090), in Corse-du-Sud (regio Corsica).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod