Huis verkopen

Ajaccio | Corsica : Nieuwbouw 1 slaapkamer appartement - Licht met terras en parkeerplaats

€ 210.000
Oppervlakte 42 m²
Perceel 13 m²
Aantal kamers 2 kamers

A26019TP20 – Het centrum van Ajaccio en de Middellandse Zee voor de deur…
Gelegen in een woonwijk met voorzieningen in de buurt en een vliegveld op korte rijafstand, heeft dit nieuwbouwprogramma alle gewenste kenmerken van een vakantie- of gezinswoning.
Geniet het hele jaar door van zowel de levendige culturele stad Ajaccio als het warme mediterrane leven.
Dit 42m² grote appartement met 1 slaapkamer biedt royale volumes, een lichte keuken en woonkamer die uitkomen op een terras, 1 grote slaapkamer en 1 badkamer met douche.
Een terras van 13m² en een privé parkeerplaats maken deze woning compleet.
Oplevering: 1 semester van 2025
Directe nabijheid van fijne zandstranden, restaurants en buurtwinkels.
We bieden ook geldtransferdiensten aan indien nodig.
Lokale kennis waarop u kunt vertrouwen!
LEGGETT Internationale Makelaardij – Corsica
+33 6 86 54 34 58
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 210.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers2
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A26019TP20

Locatie

Dit object ligt in Ajaccio (20090), in Corse-du-Sud (regio Corsica).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod