2 Bed longere met gastenverblijf, verwarmd zwembad en aparte bouwkavel met dubbele garage
A32909AF37 – Deze onlangs gerenoveerde woning is toegankelijk via een poortingang die leidt naar een binnenplaats met de gebouwen aan de rechterkant en het zwembad en terras aan het einde. De begane grond heeft een volledig uitgeruste moderne keuken, een garderobe met wc en een grote open woon/eetkamer, allemaal met toegang tot de binnenplaats. Op de eerste verdieping is er een grote overloop met kantoorruimte, 2 tweepersoonsslaapkamers en een gezinsbadkamer met douche, wc en dubbele wastafels. Het volgende gebouw is een gastenverblijf, met een woonkamer en grote doucheruimte op de begane grond en op de eerste verdieping zijn er 2 aparte slaapgedeeltes, beide met een tweepersoonsbed. Het laatste gebouw wordt gebruikt als opslagruimte en heeft ook een tussenverdieping. Het huis staat in een rustig dorp met een restaurant en ligt op minder dan 15 minuten van Loches en ongeveer 40 minuten van Tours, waar een vliegveld is met Ryanair en een TGV-station. Parijs ligt op ongeveer 1 uur rijden.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 349.800
- Type objectHuis
- Kamers6
- Badkamers2
- ReferentieUF-A32909AF37
Locatie
Dit object ligt in Chédigny (37310), in Indre-et-Loire (regio Centre).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.